Junior Pre-Sales Application Support Specialist - SaaS [Zdalnie]

Polska / Zdalnie Tech

12 Nov 2021

Polska / Zdalnie

Tech

Full Time

1

Kim jesteśmy?

FOTC to firma technologiczna i zespół entuzjastów usług opartych na chmurach obliczeniowych

Co robimy? 

Szkolimy, promujemy, wdrażamy, obsługujemy i gwarantujemy stałe wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań chmurowych najlepszych producentów. 

Gdzie można nas znaleźć? 
Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii oraz Bukareszcie. Jednak jako firma oparta na chmurach, większość aktywności prowadzimy w internecie. Dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej, stawiamy na przejrzystą komunikację, a nasze social media tętnią życiem. 

Z kim współpracujemy? 
Tylko z najlepszymi – promujemy i wdrażamy usługi dostarczane bezpośrednio przez Google/Zendesk/Pipedrive/Facebook. Już ponad 2000 europejskich firm skorzystało z naszej pomocy i tym samym poprawiło swoją wewnętrzną komunikację, obsługę klienta oraz bezpieczeństwo danych. 


Jakie wartości wyznajemy?
Dokładamy wszelkich starań, by budować inkluzywne środowisko pracy, w którym nie ma miejsca na dyskryminację. W FOTC wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od pochodzenia, rasy, płci, religii czy orientacji seksualnej. Różnorodność umacnia nasz zespół i poszerza nasze spojrzenie na nowe wyzwania zawodowe.


Do naszego zespołu supportu technicznego poszukujemy obecnie dodatkowej osoby, która dołączyłaby do nas jako 

Junior Pre-Sales Application Support Specialist - SaaS [Zdalnie]


Do Twoich zadań należeć będzie:

 1. Wdrożenie i rozwój narzędzia Workplace/Zendesk/Pipedrive u klienta: 
  • wdrożenie lub wsparcie przy wdrożeniu narzędzia u klientów ,
  • rozwiązywanie problemów klienta z narzędziem,
  • wdrożenie niestandardowych integracji u klienta,
  • wdrożenie gotowych aplikacji z wykorzystaniem API.
 2. Wsparcie zespołu Sales w sprzedaży narzędzia Workplace/Zendesk/Pipedrive od strony technicznej: 
  • dokonywanie analizy infrastruktury klienta,  
  • dopasowanie rozwiązań dla klienta od strony technicznej (SSO, integracja z AD itp.),
  • rozwiązywanie problemów klienta z narzędziem przy współpracy IT,  
  • wdrożenie niestandardowych integracji u klienta.

Oczekujemy:

 • doświadczenia we wdrażaniu aplikacji w infrastrukturze klienta,
 • minimum 1 rok doświadczenia w obszarze IT (w roli inżyniera wsparcia, help desk 1 itd.),
 • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne- rola analityka biznesowego w projekcie, więc połączenia dwóch światów: IT i biznesu,
 • otwartości do wykonywania innych działań takich jak, np. prowadzenie webinarów,
 • chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności,
 • znajomości j. angielskiego na poziomie min. B2,
 • ukończonych studiów wyższych (bądź w trakcie studiów).

Oferujemy:

 • możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się firmy,
 • zdobycie doświadczenia i współpracę z największymi graczami na globalnym rynku,
 • zatrudnienie w oparciu o umowę b2b,
 • możesz pracować całkowicie zdalnie, ale jeśli jesteś z Wrocławia, to mamy tu bardzo komfortowe biuro i zapraszamy :),
 • pakiet medyczny i sportowy,
 • nielimitowany dostęp do audiobooków i podcastów w aplikacji Inspiro,
 • lekcje angielskiego online,
 • niskooprocentowane mikropożyczki dla każdej osoby z firmy.


Czekamy na Twoje CV!

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe. Poniższa informacja, zawiera szczegóły przetwarzania danych osobowych w ramach procesu rekrutacyjnego.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółka wskazana w ogłoszeniu, czyli Fly On The Cloud sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-130) ul. Rzeźnicza 32/33, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, Wydział VI Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000500884, NIP 8971797086.  
Cel przetwarzania danych 
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. 
Podstawa przetwarzania danych
Podstawą przetwarzania przez Spółkę Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu  rekrutacyjnego na potrzeby jest art. 6 ust. 1 lit. a (zgoda) oraz art.  6 ust. 1 lit. f (prawnie uzasadniony interes) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego  przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę w treści swojej aplikacji.
W dowolnym momencie masz prawo prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed  jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. 
Odbiorcy danych  
Odbiorcami Twoich danych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązującego prawa. Twoje dane mogą być również przekazywane podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora m.in. np. dostawcom IT czy podmiotom organizacyjne obsługującym realizowane przez nas usługi – pamiętaj jednak, że takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniem.
Twoje dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. w kontekście infrastruktury informatycznej, z której korzysta administrator. W przypadkach wskazanego przekazania stosowane są odpowiednie i właściwe zabezpieczenia wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych.
Okres przetwarzania danych  
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu  przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez czas odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń (wynikający z obowiązujących przepisów prawa), które może podnosić administrator i które mogą być podnoszone wobec administratora.  
Twoje prawa  
Masz prawo żądania od administratora dostępu, wglądu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (w przypadku  wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO - prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania (w przypadkach wskazanych w  art. 18 RODO), a także prawo do wycofania zgody w przypadku jej wyrażenia i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). 
Kontakt 
Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami:

Fly on the Cloud Sp. z o.o zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.