Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań chmurowych/SaaS - Zendesk [Zdalnie]

Polska / Zdalnie Business

12 Nov 2021

Polska / Zdalnie

Business

Sales

1

Kim jesteśmy?

FOTC to firma technologiczna i zespół entuzjastów usług opartych na chmurach obliczeniowych
 
Co robimy? 
Szkolimy, promujemy, wdrażamy, obsługujemy i gwarantujemy stałe wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań chmurowych najlepszych producentów. 
 
Gdzie można nas znaleźć? 
Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii, Pradze, Bukareszcie oraz Londynie. Jednak jako firma oparta na chmurach, większość aktywności prowadzimy w internecie. Dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej, stawiamy na przejrzystą komunikację, a nasze social media tętnią życiem. 
 
Z kim współpracujemy? 
Tylko z najlepszymi – promujemy i wdrażamy usługi dostarczane bezpośrednio przez Google. Już ponad 2000 europejskich firm skorzystało z naszej pomocy i tym samym poprawiło swoją wewnętrzną komunikację, obsługę klienta oraz bezpieczeństwo danych. 


Jakie wartości wyznajemy?
Dokładamy wszelkich starań, by budować inkluzywne środowisku pracy, w którym nie ma miejsca na dyskryminację. W FOTC wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od pochodzenia, rasy, płci, religii czy orientacji seksualnej. Różnorodność umacnia nasz zespół i poszerza nasze spojrzenie na nowe wyzwania zawodowe.

 

Do naszego zespołu poszukujemy dodatkowej osoby do działu sprzedaży, do współpracy na stanowisku:
 
Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań chmurowych/SaaS  - Zendesk

 
Do Twoich zadań należeć będzie:

 • Outboundowe, aktywne pozyskiwanie klientów B2B dla produktu Zendesk,
 • Współtworzenie i implementacja strategii sprzedażowych na rynek polski oraz CEE,
 • Prowadzenie procesu sprzedaży, w tym identyfikowanie potrzeb klientów, ofertowanie i negocjacje,
 • Uzupełnianie firmowego CRM,
 • Pomoc w organizowaniu webinarów i wydarzeń online związanych z promocją rozwiązania Zendesk
 • Gotowość do wystąpień publicznych na ww wydarzeniach

Oczekujemy:

 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w sektorze B2B i sprzedaży outboundowej (min. 1 rok),
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
 • Ukończonych studiów wyższych lub w trakcie,
 • Otwartości i dużych pokładów empatii.

Mile widziane:

 • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań SaaS, e-commerce, chmurowych (min. 1 rok)
 • Wiedza (lub doświadczenie z zakresu zarządzania projektami).

Oferujemy:

 • możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się firmy,
 • zdobycie doświadczenia i współpracę z największymi graczami na globalnym rynku,
 • zatrudnienie w oparciu o umowę b2b,
 • wynagrodzenie na poziomie 4500-5000 PLN na rękę + premie kwartalne zależne od wyniku,
 • możesz pracować całkowicie zdalnie, ale jeśli jesteś z Wrocławia, to mamy tu bardzo komfortowe biuro i zapraszamy :),
 • pakiet medyczny i sportowy,
 • nielimitowany dostęp do audiobooków i podcastów w aplikacji Inspiro,
 • lekcje angielskiego online,
 • niskooprocentowane mikropożyczki dla każdej osoby z firmy.

Czekamy na Twoje CV!

Dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe. Poniższa informacja, zawiera szczegóły przetwarzania danych osobowych w ramach procesu rekrutacyjnego.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółka wskazana w ogłoszeniu, czyli Fly On The Cloud sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-130) ul. Rzeźnicza 32/33, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, Wydział VI Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000500884, NIP 8971797086.   Cel przetwarzania danych 
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. 
Podstawa przetwarzania danych
Podstawą przetwarzania przez Spółkę Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu  rekrutacyjnego na potrzeby jest art. 6 ust. 1 lit. a (zgoda) oraz art.  6 ust. 1 lit. f (prawnie uzasadniony interes) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego  przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę w treści swojej aplikacji.
W dowolnym momencie masz prawo prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed  jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.  
Odbiorcy danych  
Odbiorcami Twoich danych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązującego prawa. Twoje dane mogą być również przekazywane podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora m.in. np. dostawcom IT czy podmiotom organizacyjne obsługującym realizowane przez nas usługi – pamiętaj jednak, że takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniem. Twoje dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. w kontekście infrastruktury informatycznej, z której korzysta administrator. W przypadkach wskazanego przekazania stosowane są odpowiednie i właściwe zabezpieczenia wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych.
Okres przetwarzania danych  
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu  przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez czas odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń (wynikający z obowiązujących przepisów prawa), które może podnosić administrator i które mogą być podnoszone wobec administratora.  
Twoje prawa  
Masz prawo żądania od administratora dostępu, wglądu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (w przypadku  wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO - prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania (w przypadkach wskazanych w  art. 18 RODO), a także prawo do wycofania zgody w przypadku jej wyrażenia i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).  Kontakt 
Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami:
Fly on the Cloud Sp. z o.o zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.