Google Workspace Consultant

Poland / Remote Business

02 May 2022

Poland / Remote

Business

Full Time&Remote

1

Kim jesteśmy?

FOTC specjalizuje się w partnerstwie z Google Cloud, oferując obsługę i optymalizację kosztów chmury obliczeniowej. 

Co robimy? 
Szkolimy, wdrażamy, obsługujemy i świadczymy wsparcie techniczne w zakresie rozwiązań Google Cloud. Naszą misją jest edukowanie rynku tak, by organizacje – duże, małe, prywatne, publiczne – czerpały jak największe korzyści z pakietu aplikacji biurowych Google Workspace czy platformy z gotowymi usługami chmury obliczeniowej Google Cloud Platform.

Gdzie można nas znaleźć? 
Nasza główna siedziba znajduje się w centrum Wrocławia. Mamy też oddziały w Warszawie, Budapeszcie, Sofii, Pradze, Bukareszcie oraz Londynie. Jako specjaliści od chmury, większość aktywności prowadzimy w internecie, dlatego oferujemy możliwość pracy zdalnej i stawiamy na przejrzystą komunikację online. 

Z kim współpracujemy? 
Jesteśmy w stałym kontakcie z marketerami, inżynierami i strategami Google, by lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych przedsiębiorstw. Utrzymujemy współpracę z ponad 2000 firmami z 7 krajów w regionie CEE, które z naszą pomocą wykorzystują potencjał chmury.

Jakie wartości wyznajemy?
Dokładamy wszelkich starań, by budować inkluzywne środowisko pracy, w którym nie ma miejsca na dyskryminację. W FOTC wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od pochodzenia, rasy, płci, religii czy orientacji seksualnej. Różnorodność umacnia nasz zespół i poszerza nasze spojrzenie na nowe wyzwania zawodowe.


Obecnie, do działu Customer Success poszukujemy osoby na stanowisko:


Google Workspace Consultant

Google Workspace to zbiór narzędzi do przetwarzania informacji w chmurze, który zwiększa produktywność i współpracę w organizacjach. Szukamy osoby, która lubi rozmawiać z Klientami, a także jest zainteresowana dogłębną nauką o tym produkcie, aby móc efektywnie współpracować z Klientami. 
Jako Google Workspace Consultant będziesz wspierał Klientów w lepszym wykorzystywaniu pakietu aplikacji. Będziesz prowadzić szkolenia z obsługi Google Workspace dla użytkowników, a także doradzać Klientom w zakresie wdrażania usługi w ich firmie w sposób ustrukturyzowany. Wiaże się to z planowaniem z Klientem wizji i celów, a następnie wdrażaniem ustaleń i koordynowaniem projektów. Poszczególne etapy i ustalenia z klientem będą przez Ciebie opisywane w dokumentacji. Współpracując z  Klientami należy przedstawić im funkcjonalną i profesjonalną wiedzę, aby zapewnić rezultaty dostosowane do konkretnych potrzeb. 


Do Twoich zadań należeć będzie:

 • szkolenie użytkowników z obsługi Google Workspace,
 • koordynowanie prac nad wdrożeniem rozwiązania Google Workspace u Klientów,
 • monitorowanie postępów wdrożenia,
 • sugerowanie konkretnych działań Klientom na podstawie dostępnych danych i raportów,
 • zarządzanie projektem od początku do końca (planowanie celu, wdrożenie, omówienie końcowych wyników),
 • czuwanie nad procesem umowy, koordynowanie jej między klientem a naszym działem prawnym,
 • dotrzymywanie terminów  i ustalanie priorytetów u siebie i po stronie Klienta,
 • łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych.


Oczekujemy:

 • chęci motywacji do dogłębnej nauki rozwiązania chmurowego Google Workspace,
 • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (poziom B2),
 • ukończonych studiów wyższych lub w trakcie,
 • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, łatwości w nawiązywaniu relacji biznesowych,
 • empatycznego podejścia do problemów Klientów i umiejętności analizowania ich potrzeb,
 • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i prezentacji.


Mile widziane:

 • doświadczenie w pracy z rozwiązaniem Google Workspace,
 • certyfikat Collaboration Engineer,
 • znajomość podstawowych zagadnień technicznych lub chęć ich nauki.


Oferujemy:

 • możliwość dołączenia do szybko rozwijającej się firmy,
 • zdobycie doświadczenia i współpracę z największymi graczami na globalnym rynku,
 • możliwość zdobycia wartościowych certyfikatów Google oraz nauki rozwiązań chmurowych Google,
 • zatrudnienie w oparciu o umowę b2b lub uz,
 • wynagrodzenie od 5000 do 6500 PLN na rękę (w przypadku umowy B2B+ koszty działalności), oraz premie za zrealizowane szkolenia,
 • możesz pracować całkowicie zdalnie, ale jeśli jesteś z Wrocławia, to mamy tu bardzo komfortowe biuro i zapraszamy :),
 • wsparcie psychologa w formie anonimowej infolinii,
 • pakiet medyczny i sportowy,
 • nielimitowany dostęp do audiobooków i podcastów w aplikacji Inspiro,
 • lekcje angielskiego online,
 • niskooprocentowane mikropożyczki dla każdej osoby z firmy.
Czekamy na Twoje CV!
 
 
Dokładamy wszelkich starań, aby chronić dane osobowe. Poniższa informacja, zawiera szczegóły przetwarzania danych osobowych w ramach procesu rekrutacyjnego.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Spółka wskazana w ogłoszeniu, czyli Fly On The Cloud sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (50-130) ul. Rzeźnicza 32/33, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, Wydział VI Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000500884, NIP 8971797086.   Cel przetwarzania danych 
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. 
Podstawa przetwarzania danych
Podstawą przetwarzania przez Spółkę Twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu  rekrutacyjnego na potrzeby jest art. 6 ust. 1 lit. a (zgoda) oraz art.  6 ust. 1 lit. f (prawnie uzasadniony interes) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego  przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 
Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś dodatkową zgodę w treści swojej aplikacji.
W dowolnym momencie masz prawo prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed  jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.  
Odbiorcy danych  
Odbiorcami Twoich danych mogą być odpowiednie organy państwowe działające na podstawie powszechnie obowiązującego prawa. Twoje dane mogą być również przekazywane podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora m.in. np. dostawcom IT czy podmiotom organizacyjne obsługującym realizowane przez nas usługi – pamiętaj jednak, że takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniem. Twoje dane mogą być przekazywane do państw trzecich np. w kontekście infrastruktury informatycznej, z której korzysta administrator. W przypadkach wskazanego przekazania stosowane są odpowiednie i właściwe zabezpieczenia wymagane przez przepisy o ochronie danych osobowych.
Okres przetwarzania danych  
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu  przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Po tym czasie dane mogą być przetwarzane przez czas odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń (wynikający z obowiązujących przepisów prawa), które może podnosić administrator i które mogą być podnoszone wobec administratora.  
Twoje prawa  
Masz prawo żądania od administratora dostępu, wglądu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (w przypadku  wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO - prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania (w przypadkach wskazanych w  art. 18 RODO), a także prawo do wycofania zgody w przypadku jej wyrażenia i wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).  Kontakt 
Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania możesz skontaktować się z nami:
Fly on the Cloud Sp. z o.o zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.